Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

festivalySázavafest Battle 2009 představuje šestici finalistů

20.5.2009 | Autor: Muzikus PR | sekce: novinky
Soutěž Sázavafest Battle, kterou pro všechny talentované kapely společně připravil hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest, představuje šestici kapel, které byly v silné konkurenci porotou vybrány do finálového klání. To se uskuteční 27. června v rámci stejnojmenného festivalu v amfiteátru na Konopišti u Benešova, kde mimo soutěžních kapel zahrají také známí hosté: Mňága a Žďorp, Ewa Farna, Marek Ztracený, Prague Ska Conspiracy nebo UDG.

Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo celkem 190 projektů. Z těch do finále postupuje indie-rocková skupina Agave 9 z Prahy, elektronická skupina Cosmic Crew z Poděbrad, Prahy a Čelákovic, screamo-rocková skupina Evelynne z Prahy, R’n’B-popová skupina Charomeliroo ze slovenské Bratislavy, folková skupina Piosenki z Prahy a R’n’B-bluesová kapela Kulturní úderka z Brna.


Poslední jmenovaní do finále postupují jako náhradníci za slovenskou ska kapelu Fuera Fondo, která ze soutěže vzhledem k nedostupnosti některých členů v termínu finálového kola odstoupila.

Na základě vystoupení na Konopišti bude zvolena trojice vítězů, která vystoupí na jedné z hlavních scén letošního O2 Sázavafestu, který za účasti hvězd jako Moby, Jimmy Somerville, Speed Caravan, The New York Ska-Jazz Ensemble nebo Die Happy proběhne od 30. července do 2. srpna v Kácově. Vzhledem k velmi vysoké úrovni přihlášených nahrávek se ovšem pořadatelé rozhodli garantovat účast na festivalu i zbylé trojici, která získá možnost vystoupení na volně přístupné scéně na kácovském zámku.

Vstupné činí 230 Kč předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream, na místě lístek vyjde o 70 Kč dráž.

O2 Sázavafest Battle, Konopiště – amfiteátr, 27. 6. 09
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Sazavafest-Battle-2009-predstavuje-sestici-finalistu~20~kveten~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.