Muzikus.cz homepage

ostatníPo roce stejný nadpis: Kabák, Gott a Bílá vítězi Českého Slavíka

15.12.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky
Skupina Kabát, zpěvák Karel Gott a zpěvačka Lucie Bílá v sobotu obhájili svá loňská vítězství v hlavních kategoriích ankety Český Slavík.

Mezi zpěváky a skupinami změny nenastaly ani na stříbrných a bronzových příčkách. Druzí jsou opět Chinaski a Petr Kolář, třetí potom Daniel Landa a Divokej Bill. Mezi zpěvačkami se na druhém místě umístila Lucie Vondráčková a na třetím Ewa Farna.

Objevem roku se stal Marek Ztracený a skokany roku - tedy interprety, který v jednotlivých kategoriích postoupili o nejvyšší počet míst vzhůru – Gipsy.cz, Iveta Bartošová a Jarek Figlas ze skupiny Argema.

Poprvé se udělovaly také ceny v kategorii Slavíci bez hranic, určené slovenským interpretům. V té zvítězili No Name, následovaní skupinami Elán a Horkýže slíže.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Po-roce-stejny-nadpis-Kabak-Gott-a-Bila-vitezi-Ceskeho-Slavika~15~prosinec~2008/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.