Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPhilips? Jazz? Festival !?!

14.9.2004 | Autor: Miloš Latislav | sekce: novinky

V sobotu se otevřou brány obludné Sazka Areny jazzu v širokém smyslu slova: na jednodenní akci s hrdým podtitulem International Jazz Festival, zaštítěné globálním výrobcem elektroniky Philips, vystoupí irský bard Van Morrison, anglický veterán klarinetu Mr. Acker Bilk a jeho Paramount Jazz Band , domácí jazzová star Jiří Stivín, americká pop-jazzová formace Spyro Gyra, Dan Bárta & Illustratosphere (jeho stránku si radši otevřete v novém okně, nebo vás Mistr nepustí zpátky:(), Richard Müller s údajným jazzovým programem a v Americe žijící maďarský pianista Béla Szakcsi Lakatos.  

V soutěžní přehlídce mladých skupin se na druhé scéně, nazvané AghaRTA @ Philips Jazz Festival,  představí v klubu Lokomotivka (taktéž uvnitř Sazka Areny) domácí kapely Madfinger, Syndicate a Libor Šmoldas Trio.

Festival organizačně zajišťuje agentura 10:15 Promotion, projekt dále podporují společnosti Citibank, Eurotel, Hotel Mövenpick a Volvo Cars Česká republika. To je najednou sponzorů!

Další informace hledejte na oficiálních stránkách festivalu.

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Philips-Jazz-Festival~14~zari~2004/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.