Muzikus.cz homepage

ostatníOpen Mic Šumperk

22.11.2018 | Autor: PR | sekce: novinky
Město Šumperk přivítá místní i přespolní písničkáře v premiéře otevřené scény.
V pátek 30. listopadu v půl šesté večer se v Městské knihově T. G. Masaryka v Šumperku, uskuteční premiéra nové série písničkářských večerů, které tak naváží na úspěšné koncerty Trifot Open Mic, pořádané již druhým rokem v Praze a Open Mic Český ráj pořádané v Mnichově Hradišti.

Hudební večer formátu Open Mic je určen především pro autory vlastních písní, písničkáře a hudebníky, žánrově se řadící do všech alternativ folku, bluesové muziky až po jazzové vlivy. Scéna je k dispozici i pro instrumentalisty, hráče na neobvyklé nástroje a interprety, kteří vynikají svou originalitou.
V rámci koncertu vystoupí nejen pozvaní hudebníci, ale mohou zde zahrát i interpreti z publika, talentovaní muzikanti, které třeba ještě neznáme. Diváci mohou navíc obdržet atraktivní ceny od jednotlivých účinkujících formou slosování vstupenek.

V očekávané premiéře vystoupí zejména místní písničkáři a formace: folkový performer a organizátor šumperské akce Hynek Pálka, vokální skupina Luna Nueva, Blanka Vykydalová – literátka, vystoupí s autorským čtením, Kaya Cvrk, Anežka Kocůrková, Eoghan O’Reilly, Juřička, Kaya, Vantuchová trio, Anička Lukášová, Vojtěch Šeliga.
Na závěr jako host vystoupí se svým programem písničkář Slávek Maděra.

Vstupné je dobrovolné, rezervace míst na sumperk@slavekmadera.cz a telefonu 776 689 287 (Hynek Pálka), nebo 731 817 718 (PSM)
Doporučujeme rezervaci míst.
Zájemci o vystoupení z řad veřejnosti nás mohou kontaktovat na stejných kontaktech.
Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme skvělou zábavu.

Hynek Pálka – produkce Šumperk
sumperk@slavekmadera.cz, Telefon: 776 689 287
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Open-Mic-Sumperk~22~listopad~2018/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.