Muzikus.cz homepage

ostatníMetaloví bojovníci Manowar míří do České republiky

5.1.2016 | Autor: Angelika Špicarová | sekce: novinky
Po loňské vyprodané heroické show Manowar v Ostravě budou mít příznivci této legendární americké kapely příležitost navštívit některý z jejich čtyř koncertů v České republice, které absolvují v rámci Manowar World Tour 2016.

Manowar neodmyslitelně patří k základním stavebním kamenům a průkopníkům heavy metalu. Svou hudební kariéru postavili na oddanosti žánru a nezaměnitelné skladbě svých písní. Získali nespočet ocenění, absolvovali jako headliner více než 35 světových turné a zahráli si na těch nejvýznamnějších metalových festivalech. Manowar se mohou pyšnit neobyčejnou oddaností svých fanoušků, kterým jako poděkování natočili v roce 2009 baladu Father z alba Thunder In The Sky v osmnácti jazycích.

V roce 2012 Manowar zveřejnili své již dvanácté studiové album s názvem The Lord Of Steel, které bylo v recenzích označováno jako „brutální a nespoutané”. Zatím posledním vydaným počinem kapely bylo 2 CD Kings Of Metal MMXIV Silver Edition se zbrusu novými nahrávkami legendárního alba Kings Of Metal a spoustou dalších obrazových i multimediálních vychytávek.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal v cenových relacích od 790 do 990 korun.

Manowar, Ostrava - Ostrava Aréna, 14. 1. 16
Manowar, Brno - DRFG Arena, 15. 1. 16
Manowar, Praha - Forum Karlín, 19. 1. 16
Manowar, Praha - Forum Karlín, 20. 1. 16
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Metalovi-bojovnici-Manowar-miri-do-Ceske-republiky~05~leden~2016/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.