Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníLiam Ó Maonlaí a Markéta Irglová vyrazí na společné turné

25.5.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky
Irský zpěvák Liam Ó Maonlaí vešel ve své rodné zemi ve známost jako zpěvák kapely Hothouse Flowers, jejíž styl publicisté označují jako soul’n’roll. Na novém sólovém albu nyní představuje naprostý protipól - jemné a baladické album To be Touched. Do Česka jej přijede představit za pár dnů, jako host na koncertech vystoupí zpěvačka Markéta Irglová.

Ta také ve třech písních na albu hostuje a spolu s Glenem Hansardem je pod ním podepsána producentsky. Album se natáčelo v českém studiu Sono a vévodí mu Liamův uhrančivý vokál a klavír, který vyniká hned v úvodním a titulním osmiminutovém opusu. To be Touched je pokračováním v Liamově cestě na sólové dráze, kterou započal v roce 2005.

Společné turné zavítá celkem do šesti měst České republiky plus do rakouské Vídně. Zahájeno bude tuto neděli vystoupením v hornopočernickém divadle v Praze a zakončeno 8. června ve valašskomeziříčském M-klubu.

Liam Ó Maonlaí a Markéta Irglová na turné:

31/05 Praha, Divadlo Horní Počernice
01/06 Opava, Sněmovní sál minoritského kláštera
02/06 Brno, Metro Music Bar
03/06 Wien (AT), Haus der Musik
04/06 Olomouc, Jazz Tibet Club
05/06 Milevsko, Klášter
08/06 Valašské Meziříčí, M-klub
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Liam-O-Maonlai-a-Marketa-Irglova-vyrazi-na-spolecne-turne~25~kveten~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.