Muzikus.cz homepage

ostatníKiss nabídnou limitovanou edici živáku z pražského koncertu

2.6.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Skupina Kiss se u příležitosti aktuálního výročního turné rozhodla natočit sérii koncertních nahrávek a každou z nich nabídnout v limitované pětitisícové edici. To se týká i pražského vystoupení, které proběhne tento pátek v pražské O2 Areně.

„Ve spojení se společností Concert Live nyní umožní Kiss svým fanouškům po celé Evropě získat CD z každé zastávky jejich evropského turné, během kterého navštíví 19 států. Jedná se o první turné, které Kiss absolvují od svého posledního a vyprodaného Psycho Circus Tour z roku 1999. Jednotlivá vystoupení budou nahrána a následně zachycena na CD,” upřesňují organizátoři z agentury Live Nation.

Nahrávka Kiss Live 2008 Limited Edition Series bude za cenu okolo dvaceti Eur v prodeji v den koncertu u stánku s merchandise. Objednávky se budou přijímat před koncertem, samotná CD pak budou k dispozici po jeho skončení. Zbylá alba budou následně v prodeji prostřednictvím stránek concertlive.eu.

Kiss, Praha - O2 Arena, 6. 6. 08
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Kiss-nabidnou-limitovanou-edici-zivaku-z-prazskeho-koncertu~02~cerven~2008/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.