Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníFolk-rocková skupina USB BAND vydává píseň Adventní

12.11.2019 | Autor: PR | sekce: novinky
Folk-rocková skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

Skladba Adventní vychází na streamingu, ke stažení a pro fanoušky i v dárkové verzi v podobě digipak CD, které bude možné zakoupit na oficiálních stránkách kapely.

Autorem ilustrace a v rozšířené podobě celého designu pro CD je ilustrátorka Kateřina Černická, která připravila i textové video.

Kapelu kromě Veroniky Součkové dále tvoří zpěvák, kytarista a textař Michal Svatý, kytarista a kapelník Roman Jeřábek, baskytarista Stanislav 'Kapitán' Zemánek, kytarista a hráč na foukací harmoniku Martin Souček a bubeník Petr Pour. Premiérové představení zažijí návštěvníci benefičního koncertu Beneficepro v Kamýku nad Vltavou 22. listopadu.

Zkratka USB v názvu kapely rozhodně neznamená, že by se jednalo o nějaký vedlejší projekt skupiny programátorů. USB totiž představuje Utajenou Sbírku Básní - kolekci textů, které původně napsal zpěvák kapely Michal Svatý se zcela jiným úmyslem jako svoji vnitřní terapii. Trvalo více než pět let, než se básně dostaly na světlo a dočkaly se zhudebnění právě pod hlavičkou seskupení USB BAND.


Odkazy:
USB BAND - https://usb.band/
'Adventní' - lyric video https://youtu.be/TI2AzboeDuI
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Folkrockova-skupina-USB-BAND-vydava-pisen-Adventni~12~listopad~2019~2/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.