Muzikus.cz homepage

ostatníDavid Koller a Nightwork se utkají v dalším ročníku Red Bull Soundclash

13.9.2011 | Autor: Michal Šimeček | sekce: novinky
Hudební soutěž Red Bull Soundclash se hlásí s druhým ročníkem: 21. října se v prostorách pražské Lucerny střetnou Nightwork s kapelou Davida Kollera.

Netypický koncert, při němž budou mít oba zúčastněné celky k dispozici vlastní pódium, bude rozložen do čtyř kol. V nich skupiny zahrají své písně ve třech odlišných žánrech či ve vlastní interpretaci představí vybraný cover. Stejně jako loni rozhodnou o konečném vítězi diváci. Při prvním ročníku konaném v SaSaZu uspěli Tata Bojs, na úkor poražených Monkey Business.

Připomeňme, že jak David Koller, tak i Nightwork minulý rok vydali nová alba - bývalý bubeník skupiny Lucie čtvrtou sólovku Teď a tady, zábavové uskupení okolo zpěváka Vojtěcha Dyka pak svou druhotinu Tepláky aneb kroky Františka Soukupa.

Lístky na akci jsou v prodeji v síti Ticketportal. Prvních 500 vstupenek je k dostání za cenu 421 Kč.

Red Bull Soundclash: David Koller x Nightwork, Praha – Lucerna, 21. 10. 11
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/David-Koller-a-Nightwork-se utkaji-v-dalsim-rocniku-Red-Bull-Soundclash~13~zari~2011/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.