Muzikus.cz homepage

ostatníBenefice na Melodce!

27.9.2022 | Autor: PR | sekce: novinky

Nadační fond Krtek

Jeden z nejvýznamnějších slovenských DJs a producentů současnosti, FVLCRVM, opět zavítá do Brna. V květnu to bylo kvůli speciální AV show, tentokrát Štefan Královič přijede díky výjimečnému projektu, jehož výtěžek bude v plné výši věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek Brno.
Dalšími tahouny večera jsou čeští mistři v psychedelic/indie-popu, Ghost of You. Parta sehraných sympaťáků, která odehrála velké množství koncertů nejen doma, ale i na mezinárodní scéně, se vrátí do rodného města kvůli pomoci dobré věci.

Jako support se na benefici představí mladá talentovaná kapela On the Roof, která ve své tvorbě mísí prvky indie-popu, jazzu či dokonce math-rocku. Na jejich koncertech tak vzniká jedinečný celek se zajímavou energickou atmosférou, která vtáhne všechny posluchače. Koncert otevře domácí úderka tryo. Tvorba této nejmladší kapely večera představuje něžnou syntézu shoegaze, indie a psychedelie. To vše je mimo jiné zachyceno na jejich loňském debutovém albu s názvem Sustainable gardening.

Předprodej probíhá od 1.9. přes platformu smsticket na https://www.smsticket.cz/vstupenky/30811-benefice-pro-nf-krtek-fvlcrvm-ghost-of-you-support. Dolní limit vstupného v předprodeji představuje 300 Kč, od 1.10. se zvýší na 400 Kč a na místě bude minimální suma 450 Kč. Libovolnou vyšší částkou lze v případě zájmu přispět:

1.     přímo při koupi vstupenek,
2.     na účet NF (3503770297/0100, VS: 211022),
3.     nebo přímo na místě do označených kasiček.

Tento benefiční koncert je ojedinělý počin, ve kterém se všechny kapely i klub za účelem pomoci zříkají běžných honorářů. Akce je připravována absolvujícím studentem hudební produkce na HF JAMU v Brně.
Koncert se uskuteční 21.10.2022 v Hudebním klubu Melodka v Brně. Začátek akce bude v 19:00.
Odkaz na FB událost: https://fb.me/e/1YcZURxOq
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Benefice-na-Melodce~27~zari~2022/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.