Muzikus.cz homepage

ostatníA co se děje nového u Electric Lady?

19.10.2018 | Autor: redakce | sekce: novinky
Letošní rok, rok 2018 je každopádně sešup, vlastně to všecko začalo být takzvaně husté v momentě, když mi zavolali v dubnu, že by mě chtěli do Rytmusovy show.. Tak jsem to vzala a od té doby to jede, od března do konce července jsme měli takřka každý víkend koncert v Německu, začali jsme plánovat největší klip v mé dosavadní kariéře, dávali  jsme dohromady písničky na EP, a nejkrásnější to bylo to, když jsme o víkendu stihli 2-3 koncerty, v Německu a přejezd do ČR a tam dvoják, to bylo vážně skvělý...


Letos v září jsem díky Varhanu Orchestrovičovi potkala vydavatele, kterému se moje muzika líbila, a s tím jsem si plácla na spolupráci, znám ten můj team zhruba měsíc a od té doby to takzvaně frčí, producent mě vzal do ruského Music Boxu na prestižní předávání cen, kde jsme se s producentem se procházeli po červeném koberci, dělala jsem rozhovory do médií nejen v ruštině (díky překladateli) ale také v angličtině, takže to bylo doslova a do písmene světové. Rusko bylo fantastické, viděla jsem zajímavé zpěváky na Music Box Awards, a dokonce jsem byla se svou muzikou v rádiu POP.ru, kde jsme dělali hodinový rozhovor, kde se mně vyptávali opravdu dopodrobna na mojí tvorbu i život Electric Lady.


Při návratu z Ruska jsem byla pozvaná do soutěže Československo má hlas, kam jsem postoupila. Ale to se uvidí jak se toto ještě vyvine :) Za pár dní mi volá roadmanagerka, že jdeme do Eurovize, tak říkám proč ne, zkusíme to. Písničku, která by byla dobrá na Eurovizi jsem tedy nevybrala, protože nevyšla letos, ale minulý rok a podle pravidel by se s ní nebylo možné přihlásit, ale zkusili jsme poslat rockovou písničku, na který je zhotoven opravdu trhlý klip.


Víte, tenhle klip nosím v hlavě vlastně od založení Electric Lady a možná déle. Jmenuje se PRODUCER a je to o tom, že jsem vždycky měla sen najít člověka, co by se mnou dělal showbyznys... a cejtila sem, že musim s kytarou nějakýmu tomu producentovi skočit na stůl a ukázat mu, že nejsem žádná hodná holka co si brnká doma na kytaru, ale jak to asi vypadá na koncertě, páč celý ty léta zvu všechny různý managery a producenty na svý show a nikdy žádnej nepřišel. Prostě jsem chtěla ukázat, že jsem pěknej rebel, když jde na věc! No tak jsem se dala do natáčení..., výsledek: 40 komparzistů, 6 lidí v teamu při natáčení, 2 vizážistky, 2 střihači 4 šoféři a spoustu dalších lidí, kteří se při natáčení objevili a často ani nevím jejich jméno. Je to celé v mojí režii, napsala jsem námět i scénář, řešila jsem kostýmy, cathering, světla, kluky s kamerama, atd atd... s kapelou jsme spořili peníze z koncertů přes půl roku, scénář jsem měla hned, protože jsem věděla, co chci, akorát při natáčení vznikalo kolikrát nedorozumnění a nedůsledností, a tím, že jsem vše chystala sama, se protáhlo točení o den. Prostory, které jsme dostali byly v Plzni -v Měšťanské besedě a jsem ráda, že pan starosta Aschenbrenner mi natolik pomohl, že jsme se s Besedou domluvili na skvělých podmínkách...


Single Producer najdete na našem nejnovějším EP, které vydáváme nyní v listopadu! Budeme křtít ve 3 městech – 10.11.2018 club Buena Vista v PLZNI, 14.11.2018 v Hard Rock Cafe v PRAZE, 28.11.2018 klub Parník v OSTRAVĚ. Tak nás sledujte a přijďte na koncert.

PEACE & LOVE, ELECTRIC LADY


Film o filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=NQ6sgu5vcpM&t=1s
Članek o Eurovision:
https://www.eurocontest.cz/rozhovor-electric-lady/
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/A-co-se-deje-noveho-u-Electric-Lady~19~rijen~2018/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.