Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
článek
Nylon Jail - My Heart Soars Like A Hawk
Základem každého úspěchu je dělat vždycky to, co nedělá nikdo jiný. Nylon Jail to vzali z gruntu. Troufají si hrát country (a postavit na tom celou image kapely, včetně vizuálního doprovodu) a kombinovat ho s psychedelií a trochou elektroniky.
celý článek

Helena Pazdiorová

 

Komentáře

celkový počet: 1

Dr. Krejzyberd  Country´s not dead!

     
 
 
&;
Country´s not dead! | Dr. Krejzyberd | 25.11.2013 |
Představa, že country je jenom Johnny Cash, ostatně v přeceňovaných předsmrtných nahrávkách hodně otravný, nebo Zdeňkem Rytířem doslazovaný Michal Tučný, je dost zpozdilá. Samozřejmě, oba jmenované mám výběrově velmi rád, Cash je základ opravdovosti nejenom v country, gigant popmusic...ale pokud se na tomhle posluchač zastaví, je synem smrti. Právě proto, že je country tak vyhraněný žánr, umožňuje všechny ty zvukově skvělé hrátky, třeba Roberta Planta s Alison Kraus. Nylon Jails jdou jako lovci lebek přímo po zvuku, po struktuře nálady, texty neruší...a je to lepší než podobně baladický Nick Cave, protože bez patosu, cool...country is cool!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.