Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
článek
Psycho Radio: Metal City
Jak charakterizovat dnešní produkci trojice Psycho Radio? Obtížně. Valivý těžkotonážní bigbít s výraznou „stoner“ příchutí? Možná... Ale na škatulkách přece až tak nezáleží, ne? Podstatnější je něco jiného.
celý článek

Petr Korál

 

Komentáře

celkový počet: 1

Karel K.  Konečně zaslouženě příznivá recenze

     
 
 
&;
Konečně zaslouženě příznivá recenze | Karel K. | 15.2.2011 |
Děkuji Vám Petře,
Můžu jen potvrdit Vaše slova a přidat se k pochvale nově vydaného CD, jsem jeden s těch co kluky znají osobně už od jejich začátků, a pokud by CD nestálo za to, byl bych první kdo by své připomínky klukům sdělil osobně. Neříkám, že CD není bez chyb, některé mezizry by si zasloužily být o tochu kratší, Celkový dojem májí nahrávky opravdu dobrý, oceil bych vysokou úroveň, jak česky zpívaných textů, kterými kapela chtěla oslovit širší spektrum posluchačů (nejen těch co angličtinou vládnou)...tak úroveň samotné hudby, melodie rázných i pomalejších songů si zaslouží pozornost a to proto, že jsou určitě v dosti detailech odlišné od jiných žánrově podobných kapel, taktéž poscluchače potěší vysoké nasazení gradující v každé písni spolu s jejím příběhem až do samého závěru, a taktéž výborná muzikantská úroveň. Kluci Děkuji a jen tak dál...určitě nezníte jako Citron, ke kterému se Vás snažil někdo přirovnat :D Není to main stream, i já jsem si některé věci musel naposlouchat, Věřím že každý kdo si toto album sežene v něm najde tu energii a úsilí co jste do toho dali.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.