top diskuze
článek
Nepočítáme-li v diskografii skupiny První hoře starší dema a „samopal“ Na úpatí, představuje novinka Commedia dell' arte regulérní albový debut. V deseti písních formace nejvíc zaujme nadhledem...
celý článek
přidat názor
odpověď na tento názor
Re: Re: Jenom tak | Bertrám | 12.4.2007 |
Jj, přesně tak... Je to normální hudební vývoj. V podstatě neexistuje hudební formace, která by již nevycházela byť třeba jen z kořenů jiný hudební produkce. Jde totiž jen a jen o to, zda jejich hudba má nějaký přínos a význam pro posluchače. Mě je celkem jedno, že naše hudba vychází z hudby jiné, jak už jsem psal. Nicméně pevně věřím a doufám, že není na světě zbytečně ;-)
Položky označené * musíte vyplnit!






