top diskuze
článek
Nepočítáme-li v diskografii skupiny První hoře starší dema a „samopal“ Na úpatí, představuje novinka Commedia dell' arte regulérní albový debut. V deseti písních formace nejvíc zaujme nadhledem...
celý článek
přidat názor
odpověď na tento názor
Jenom tak | Mocipán Bertrám | 24.1.2007 |
Příští album se určitě musí jmenovat "Na vrcholu". Děkuji za tip a recenzi. Mimochodem Franka Zappu mám taky moc rád... Proč bychom jej jinak kopírovali, že? Napadá mě myšlenka, zda vůbec existuje kapela, kterou bychom jentak obešli bez povšimnutí. Když nad tím tak přemýšlím: 1. Commedia dell´ arte = UJD; 2. Vašnosta = Pražský výběr; 3. Klavíry = Psí vojsko; 4. Co nepoznám, neztratím = Astor Piazzolla; 5. Mořská = Elán; 6. Ukolébavka = Enya; 7. Osudí = Aphex Twin; 8. Říkadla = The mars volta; 9. Šeptal mi vítr = Aneta Langerová; 10. Křídla = Frank Zappa... Bohužel jsme prokleti, pročež z naší hudby čiší až zoufalá nepůvodnost. :-))) Hlavně, že to myslíme upřímě... Ba ne, já se tomu jenom směju. Především jde o sdělení. Všichni jsme plagiátoři, ale táhnem za jeden provaz. Bohužel či bohudík.
Položky označené * musíte vyplnit!






