Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
mp3 player

Get the Flash Player

aktuální kola
V tuto chvíly neprobíhá žádné kolo soutěže Future line.
 
futureline
FutureLine 2011-2012


POZOR - jedná se o proběhlý ročník a stará pravidla
nový ročník a pravidla najdete
FutureLine 2012-2013
FutureLine je grantová soutěž pro mladé kapely. V současné podobě je výsledkem spolupráce Junior klubu Na Chmelnici a Muzikusu s podporou SAI.


Cílem soutěže je umožnit začínajícím kapelám prezentovat své umění v prestižním prostoru jednoho z nejzásadnějších pražských klubů - v Paláci Akropolis.

Jak soutěž probíhá?
Každý měsíc vybírá dramaturgická komise šest kapel z přihlášených pro základní vystoupení. Tři večery v měsíci (vždy po dvou kapelách) tak představují úvodní kolo soutěže, ve kterém mohou fanoušci kapely hlasovat jak na koncertě (hlas je za dva body), tak přes internet (hlas je za jeden bod). Současně kapelu hodnotí i porota, složená ze zástupců Muzikusu a Junior klubu. Výsledné body se sčítají. Vstupné na tyto večery je symbolických 20 Kč. Kapelám je možné vyplatit pouze příspěvek na dopravu (dle kilometrů).

FutureFirstLine
Kapela, která v daném měsíci získá nejvíc hlasů, má nárok na samostatné vystoupení v Paláci Akropolis. Na koncert si může pozvat předkapelu nebo hosta. Vstupné na tyto večery je 50 Kč, kapely dostávají podíl ze vstupného.

The Best of FutureLine
Deset nejlepších kapel z celého roku (v červenci a v srpnu soutěž neběží) si mezi sebou rozdělují ceny. Ve hře jsou například hrací časy na Rock for People, věcné ceny od Muzikusu i finanční podpora od SAI. Tyto kapely se zároveň mají právo zúčastnit festivalu The Best of FutureLine, který se koná vždy na podzim na letním pódiu hospody U Vystřelenýho oka.

Postup přihlášení do soutěže
- předpokladem je uživatelská registrace na Muzikus.cz, vytvoření profilu kapely a vystavení mp3
- v hlavním menu po přihlášení do systému zvolte odkaz ”soutěže kapel”
- označte volbu ”přihlášen / přihlásit”
- potvrďte kliknutím na ”přihlásit/odhlásit”

www.future-line.cz

www.facebook.com/futureline.cz
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.