homepage
REDUTA JAZZ CLUB
REDUTA JAZZ CLUB Shayna Steele – americký klenot v srdci Evropy
 
blog
 
Shayna Steele – americký klenot v srdci Evropy

27.5.2014

Dnešní koncert kompletně vyprodán! Nenechte si ujít ten nedělní. Elegantní, talentovaná, s nádherným hlasem - SHAYNA STEELE - 30.5. a 1.6. od 21:30!

</b>

Na přelomu května a června se připravte na dvojici skutečně špičkových koncertů! V proslulém jazzovém klubu Reduta totiž vystoupí americká zpěvačka Shayna Steele s bandem složený výhradně z předních postav českého jazzu a vězte, že to bude vskutku nezapomenutelný zážitek!

Ve dvou dnech máte jedinečnou možnost vidět a hlavně slyšet umělkyni, jež spolupracovala s takovými jmény, jako je John Legend, Taylor Swift či Moby a podílela se na tvorbě alba vítězů letošních nejprestižnějších cen Grammy Snarky Puppy. Shaynin naprosto úchvatný hlas, jehož barva a hloubka Vás od prvního okamžiku úplně odzbrojí, spolu s výborným hudebním doprovodem slibují neobyčejný večer, na němž nesmíte v žádném případě chybět.

Připravte se na svátek hudby nejvyšší kvality od zpěvačky, jejíž úspěchy po celém světě nemají hranic. V pátek 30. května a v neděli 1. června proto buďte svědky mimořádné jazzové a rhythm and bluesové show v legendárním jazzovém klubu Reduta!
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.