přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Zlatka BARTOŠKOVÁ

baskytara, zpěv, klavír, piano, housle
šanson, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube bandzone
 

biografie
Svým nezaměnitelným projevem je Zlatka Bartošková jednou z nejosobitějších interpretek současného českého šansonu. Nezaměnitelnou interpretací a obrovskou energií, které vkládá do svých písní, rozeznívá prostory pražských i mimopražských klubů a publikum, které v jejích písních potkává své vlastní radosti i bolesti, dýchá s ní…
Zlatka Bartošková zpívá výhradně vlastní repertoár a píší pro ni současní čeští textaři, básnící a skladatelé, jako například Pavel Cmíral, Jakub Zahradník, Jarmila Hannah Čermáková, Karel Voříšek, Petr Ožana, Václav Tobrman, nebo Jiří Toufar.
V současné době vystupuje s recitálem BÍLEJ KAVALÍR v doprovodu kapely ve složení klavír/klávesy Jiří Toufar, housle Zuzana Grosmanová, basová kytara Petr Čermák.
V pořadu ŽIVOT JE ŠANSON, s podtitulem večer šansonů a povídání o životě a lásce k profesi, spojuje šansony s povídáním se zajímavými hosty - Václav Větvička, Robert Vano, Jana Koubková a další.

V lednu 2016 pokřtila svoje čtvrté CD BÍLEJ KAVALÍR.
 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Zlatka Bartošková

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.