muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyFoto: Summer Aqua Party, Vostrov, 26. srpen 06

1.9.2006 | Autor: Zuzka Balounová | sekce: živě

 fotogalerie

Summer Aqua Party 2006

Summer Aqua Party 2006

foto: Zuzka Balounová

Poslední srpnovou sobotu proběhla na Vostrově u Mnichova Hradiště jedna akce, která rozhodně stála za návštěvu. Název Summer Aqua Party byl nejspíš jen lehkým popíchnutím už tak dost rozladěného počasí, ale to nic nemění na tom, že kdybych na Vostrově chyběla, rvu si vlasy.
Line-up byl hříšně plážově vyzývavý.
Třeba takoví kNot Photogenic. Neokoukaní a sexy. Skoro jako ten Ital, co vás první den dovolené pozve při západu slunce na mojito.
Ladmine Spring mají v názvu špatné roční období. Nevadí, odpouštím a uznávám, že to skoro není poznat.
Roe-deer mě baví o poznání víc. Srnky sice nejsou zrovna plážová zvířátka, ale tahle ostrovní forma jim zatraceně sedí.
Khoiba umí být rafinovaná a přitažlivá jako modelka v bikinách a zároveň naivní jako ta holčička, co jí dneska odpoledne uplaval pruhovaný míč. Stačí si vybrat.
Priessnitz vás ukolébají, jako byste leželi na nafukovacím lehátku pohupujícím se na lehkých vlnkách Středozemního moře. Jedinou vadou tohoto kolébání a ukolébávání je, že netrvá dlouho, přižene se mrak z jesenických hor a máte po opalování.
Naštěstí tu máme Sunshine a můžeme opět vytáhnout černé sluneční brýle. Rázem rozmetají oblačnost způsobenou koncertem Priessnitz a rozpálí publikum jako polední slunce. Aby ne, když to mají v názvu.
Setmělo se a rozbíhá se nefalšovaná beachparty. Nastupují Skyline, návštěvníci baru už mají trochu upito a tancují do roztrhání těla.
Bow Wave v nastoleném pohybově-rytmickém trendu pokračují, tmu rozřezávají hiphopová gesta a kývající se hlavy s rovnými kšilty.
Koncert Nieriky nastoluje na parket klid, ukládá nás do peřin jemných tónů a dává nám pusu na dobrou noc.
Tenhle večírek se povedl. Vypadá to na letní lásku. Objektem mé touhy je open-air klub Vostrov.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/zive/Summer-AquaParty-Vostrov-u-Mnichova-Hradiste-26-srpen-06~01~zari~2006/

Komentáře

celkový počet: 1

klárka  jeeeee

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.