muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFoto: Mindway, Praha, 13. leden 06

16.1.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: živě

 fotogalerie

Mindway v Rock Café, 13. leden 06

Mindway v Rock Café, 13. leden 06

foto: Láďa Řehounek

Páteční koncert skupiny Mindway v klubu Rock Café byl jedním z prvních, na nichž kapela představila nový materiál pro svou připravovanou debutovou desku, kterou by měla začít točit během jara.

Zhruba z poloviny zaplněný sál Rock Café však nejprve přivítal litomyšlskou skupinu Sunset Blvd., o níž se média v poslední době začínají zajímat čím dál tím více. Sunset Blvd. hrají chytlavou směsici disca a rocku, sem tam s nádechem funky, sem tam i s hard-core. Jsou mladí, talentovaní a možná toho mají hodně před sebou, nechme se překvapit.

Samotní nu-metaloví Mindway se pak v zápětí představili opět ve velkém stylu. Charismatický zpěvák MX*Mike je při živých koncertech s texty výborně zžitý a dokáže je svým zpěvem naplno vyjádřit. Činil se ale i zbytek kapely. Hudba baskytaristy Wojttecha, kterého můžete vídat také s Blue Effectem, kytaristy Petera a bubeníka Hacheho nenechala v tu chvíli snad nikoho chladným.
Mindway jsou výborní hudebníci, hrají zajímavou směs crossoveru, hard coru a metalu s určitými prvky etnické hudby a místy i hip-hopu a jejich jedinou nevýhodou tentokrát byla relativně nízká návštěvnost koncertu.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/zive/Foto-Mindway-Praha-13-leden-06~16~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.