muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFoto: Alice Cooper, Brno, 26. 7. 13

28.7.2013 | Autor: Radek Brázdil | sekce: živě

 fotogalerie

Alice Cooper, Brno, 26. 7. 13

foto: Radek Brázdil

Brněnská Kajot aréna zažila znovu po čtyřech letech strašidelnou show Alice Coopera. Podívejte se na fotografie z vystoupení a také na předskokany - české Sebastien a německé Cryptex.

Sebastien jsou na české scéně již známou kapelou, a tak byla odezva ze strany příznivců Coopera dostačující. Po krátkém setu této power metalové kapely nastoupila folk-metalová trojice Cryptex, která přichystala ideální atmosféru pro hlavní hvězdu večera.

Po krátkém intru spadla opona a v záři pyrotechnické sprchy se ukázal samotný Cooper a bez okolků začal se skladbou Hello Hooray. Zazněly jak skladby z rané tvorby, tak z novějších desek. Nešlo přitom jen o hudební vystoupení, nýbrž o skutečnou show, kterou je proslavený. Nechyběl tak had, omotaný kolem jeho krku, gilotina, svěrací kazajka a další, neméně strašidelné pomůcky a motivy.

Dobrý dojem vyvolaly i cover verze skladeb známých umělců, kteří jsou již po smrti. Zavzpomínalo se tak na Morrisona, Lennona, Hendrixe i Moona. Velký úspěch měla pochopitelně nejznámější skladba Poison, u které byla patrná velká aktivita a euforie i u těch, co seděli na tribunách a do té doby jen v klidu poslouchali a poklepávali nohou do rytmu. Závěrečné School's Out a Another Brick in the Wall byly příjemným zakončením vyrovnaného a energií nabitého vystoupení.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/zive/Foto-Alice-Cooper-Brno-26-7-13~28~cervenec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.