muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
ze zákulisí
8.10.2014 Letos se opět v M-klubu ve Vysokém Mýtě uskuteční svátek všech bubeníků z celé České republiky. Konat se zde bude tradiční přehlídka nejlepších tuzemských a zahraničních bubeníků, 4. Bubenický festival...
9.10.2013 Velice nás potěšil Váš zájem o tuto soutěž, o čemž svědčí i velký počet odevzdaných lístků a účast při samotném losování.
25.2.2013 po uzávěrce všech měsíců z FutureLine 2012 se dostáváme k celkovému pořadí za rok ...
4.2.2013 Soutěž kapel FutureLine, která probíhá pravidelně v pražském Paláci Akropolis, začala před nedávnem soutěžní večery obohacovat také o koncerty hostujících muzikantů. Nejinak je tomu i v únoru.
17.1.2013 Když si Justin Timberlake koupil Myspace, asi jen málokdo čekal změny, které portál před pár dny potkaly. Nová, od základů přebudovaná verze překvapila - je totiž opravdu o hudbě a opravdu od je vymyšlena tak, aby se na ní dalo objevovat.
9.1.2013 Seriál Mixy, které bychom měli znát, vychází od loňského roku v tištěné podobě časopisu Muzikus a nyní se jeho díly postupně objevují i na webu Muzikus.cz, kde jsou k dispozici i doprovodné zvukové ukázky.
14.12.2012 Oslavte s námi XX. výročí Harmonie, vůdčího českého časopisu pro klasickou hudbu, operu a jazz. Harmonie 1/2013 s dvojnásobným rozsahem a mimořádným obsahem za původní cenu vyjde 2. ledna 2013.
5.12.2012 Chcete mít předplatné elektronické verze časopisu Muzikus nebo Harmonie zdarma?! Stačí nakoupit v našem e-shopu libovolné zboží za minimálně 500 Kč a do „poznámky k objednávce“ napsat název časopisu, který si přejete odebírat.
19.9.2012 Předplatitelé tištěné verze časopisu Muzikus mají od září nově bezplatný přístup k elektronickému archivu. Ten v současné době obsahuje vydání z posledních přibližně deseti let a průběžně se rozšiřuje.
15.9.2012 Máte k současné hudbě co říct nebo máte pocit, že nám něco zásadního uniká? V tom případě k nám máte otevřené dveře. Chcete-li se připojit k redakčnímu týmu sekce aktuálního zpravodajství a publicistiky portálu Muzikus.cz, není nic snazšího, než nám o sobě dát vědět.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.