muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Za deset deset

pub rock, Praha
URL:
web: oficiální stránky
 

sestava
Marek Černík - kytara, zpěv; Petr Zolta Hostinský - kytara; Ondra Houška - kytara; Ondra Richter - basa; Pavel Kholl - bicí

biografie
Oficiální začátek hudební historie skupiny Za deset deset se začíná odvíjet od roku 1999. Tehdy se tři bývalí spolužáci, opilí bezstarostnou existencí, rozhodli odvážně vstoupit na neorané hudební pole se svým velmi kultivovaným hudebním projevem. Začátky byly kruté,jak to mu bývá zvykem u začínajících géniů. Postupem času však došlo u některých členů k pozvolnému zlepšování. V oněch časech preludovala skupina v tomto složení: klobása Ondřej, kytara a zpěv Marek, bubny a činely Helmut. Od roku 2002 se partička kotletu rozrostla o statného jinocha Zoltu, který obsadil post doprovodného kytaristy. V roce 2003 se ke skupině připojil pankrácký bohatýr James Ondřej Houška, jehož virtuozita je známá po celé širé zemi i v podzemí. Tento mladý skromný muž z bohatou hudební minulostí solí na sólovou kytaru.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Za deset deset


Komentáře

celkový počet: 1

Obdivovatelka  :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.