muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Z HECU

folkrock, (Hlavní město Praha)
URL:
web: facebook youtube bandzone
 

sestava
Něco o jednotlivých členech

Marek Kuta (22 let) je studentem Vyšší odborné školy herecké v Praze. Jeho studijním oborem je herectví a moderování. Rád by se v budoucnu uplatnil jako herec, moderátor nebo textař. Nejraději má irského písničkáře Glena Hansarda.

Ondřej Kuta (22 let) je Markův bratr. Studuje sociálně správní školu v Praze. Odmalička poslouchá Led Zeppelin, Deep Purple – obecně hard rock. Z tohoto žánru se snaží čerpat energii do vznikajících písní. V kapele hraje na bicí nástroje a má mimo jiné na starost sjednávání koncertů.

Martin Homola (21 let) letos studuje 6. rokem klasickou kytaru na Pražské konzervatoři. Pravidelně se účastní kytarových soutěží, letních škol a festivalů (Kytarová soutěž Ivana Ballu v Dolním Kubíně na Slovensku, Třeboňská letní setkávání nebo Open Guitar Festival). Jeho vzorem jsou Beatles.

František Kudláček (24let) studuje obor Basová kytara na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. V kapele se podílí na tvorbě hudebního doprovodu. Příležitostně vystupuje s orchestrem Václava Hybše.


biografie
Kapela vznikla z iniciativy frontmana, textaře a kytaristy Marka KUTY. Ten začal texty a hudbu psát v roce 2007. Do roku 2013 vystupoval na společných koncertech s vlašimským písničkářem Alešem Povolným. V létě tohoto roku založil folk - bigbítovou skupinu Z HECU, v jejímž repertoáru jsou právě Markovy autorské písně. V roce 2015 kapela zvítězila v pražském oblastním kole festivalu Porta.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 3x
galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.