přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Willow Lake

crossover / rock / poprock, Litomyšl (Pardubický kraj)
URL:
web: facebook bandzone
 

sestava
Marek Will - Kytara/Zpěv
Jouk - Basa/Zpěv
Tommy - Bicí
Bárt - Kytara


biografie
Jsme hudební skupina z Litomyšle hrající vlastní autorskou tvorbu. Mimo Litomyšle jsme ještě naši působnost rozšířili i do Brna. Žánrově vycházíme z mnoha stylů díky rozdílným přístupům a hudebním kořenům jednotlivých členů. Rámcově se řadíme spíše do tvrdších pop-rockových stylů, ale nezapomínáme na výrazné melodie a šlapavé rytmy.

Skupina za tři roky své existence stačila prezentovat svou hudbu po celém území České republiky, nahrála demo CD o pěti písních a v současnosti dokončila nahrávání dvou skladeb v profesionální kvalitě. Dokončujeme také náš první debutový videoklip, který by se měl následně objevit v celostátním televizním vysílání a také v připravovaném filmu české produkce. Mezi naše úspěchy patří zejména 2. místo v celostátní soutěži kapel Líheň 2012 (na startu soutěže bylo více než 200 hudebních seskupení). Dále jsme se představili např. na rockovém festivalu „Rocková Ostrava 2012“ před hvězdnými Kabáty, na havířovském festivalu „Inkubátor“ nebo na „Benátské noci“ v Liberci. Nemenší úspěch jsme měli v naší místní soutěži kapel, ve které jsme vybojovali účast na místním zásadním festivalu „Poličské Rockoupání“. Dále se již sami snažíme obohatit současnou klubovou a festivalovou hudební scénu.

 
blog
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 3x
galerie

Radegast Líheň 2012 - 2. místo

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.