přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
všechny články
DNES Malý, ale „smrtonosný“ – takový je nový Ghoul JR od společnosti KHDK. Jedná se vynikající overdrive v malém a prostorově úsporném provedení. Byl vyvinut na základě…
16.11. V tomto díle školky bych rád probral jednu nenápadnou součástku bicí soupravy, která může být pro výkon bubeníka překvapivě podstatná. Úvodem ale několik všeobecných slov k vybavení, převážně pro začínající hráče, kterým je školka určena.
15.11. Na vydání pamětí to sice není, ale člověk se během let setká s mnoha, někdy až technicko-exoticky, vybavenými nástroji. Čas pak ukáže, nakolik je která, na první pohled třeba ulítlá, vizionářská představa opravdu životaschopná.
14.11. Vertikální mlhostroj Vesuvio II od Chauvet Professional svým výstupním výkonem 40 000 cfm a plnobarevným podsvícením s celkem 10 kusy RGBA/UV LED dokáže na pódiu doslova napodobit efekt vulkánu. Dým...
14.11. Dvojice nových LED PAR COLORdash z dílny Chauvet Professional využívá jako světelný zdroj plnobravené hex-color RGBWAUV 10W LED v počtu 7 nebo 12 ks. Disponuje navíc krytím ve stupni IP65, takže se...
14.11. Tak, přátelé, pokud chcete slyšet syrové dupající blues s texaským podtónem a opravdu prožitým feelingem, tak vám doporučuji trio Martin Ketner Band, jehož protagonistou je právě kytarista a zpěvák Martin Ketner.
13.11. Inspirativní, gradující, smyslný, meditativní a přitom masivní. To jsou některé z popisů, které bychom mohli aplikovat pro žánr jménem post rock, který sice existuje už nějaký ten pátek, ale málokdy je mu dopřána odpovídající pozornost.
12.11. Na jedné straně skromnost a ostych, na straně druhé jasně definovaný postoj à la „mrkni, taková jsem já.“ Na jedné straně vyčesaný drdol z minulých časů, na straně druhé hrdé poukázání na fakt historického kusu.
11.11. Hola, kolegové a kolegyně. Dnes se potřetí podíváme na možnosti využití krásné melodické mollové stupnice. V minulém díle jsme se nechali inspirovat IV. modem, tzv. lydicko-mixolydickou stupnicí, který se, jak jsme si říkali, používá především na dominantní septakordy.
10.11. V poslední době evidujeme několik podvodných webových stránek nabízejících kytary Ibanez za směšné ceny. POZOR, tyto weby akorát sbírají informace…

1-10 (46102) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.