muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

VITAMIN M

rock, Zlín (Zlínský kraj)
URL:
web: facebook bandzone
 

sestava
Přema(Vont)Vonka:Kytary,zpěv
Standa Červinka:Kytary,vokál
Marek Paták: Basa
Adam Krajíček:bicí,vokál

biografie
Biografie
Tady Ne!,Osud,Nasedat, Záznamy
Popis
Skupina Vitamin byla M založena v roce 1997. První sestava: Přema Vonka, Standa Červinka,David Stuchlík a Tomášek.Skupina tvoří vlastní repertuár ve stylu Punkrock a hraje kde se dá.Od roku 1998 několikrát mění sestavu hudebníků,nadále zůstavají členové Přema Vonka a Standa Červinka. V roce 2002 nahrává první cd Tady ne...,které se nahráva u Stani Červinky na chatě, zvuk má
na starost tehdejší baskytarista skupiny Batman.Cd se točilo celý týden na již zmiňované chatě,v sestavě: Přema Vonka -Kytara a zpěv, Standa Červinka-kytara a zpěv,Adam Krajíček-bicí a Batman-basa. Nálada při nahrávání tohoto cd je nezapomenutelná.Písně s cd Tady ne.. :Tak si to dělám a Nikdo z nás,vysílalo rádio AZ(Rockmax).V roce 2003 skupina nahrává ve studiu v Přerově cd OSUD.Sestava:Přema Vonka,Standa Červinka,Adam Krajíček a nový basák Šimáno.Zvuk a aranže nejsou tak jak by si skupina přála,jak říkají sami členové, tenkrát jsme to uspěchali a nedotáhli jsme to do konce.Ale i tak si cd fanoušci oblíbily, je možné, že někdy v budoucnu nahrajem některé skladby znovu,říká skupina.V roce 2004 jde skupina do studia UNART ve Slavičíně, kde nahrává úplně nové cd NASEDAT.Do teď asi nejvýznamější cd skupiny Vitamin M.Skupina je za něj vděčná i Frantovi Šebákovi ze studia Unart, který jim cd nejen natočil, ale i produkoval.Cd se opět hraje na rádiu Rockmax.V hudebním časopisu Spark, na něj vyšla velmi pozitivní recenze.Natáčí se první videoklip na píseň roky letí,režie:Batcom, klip pozděj vysílá hudební stanice Óčko.Skupina hraje po celé ČR, V klubech a festivalech, nebo coby předkapela tuzemských známích skupin, např:Doga,Znouzecnost,Horkýže slíže,Vysací zámek,Citron,atd......V roce 2005 skupina připravuje nové cd, ale opět přichází změna na post baskytaristy. Přichází kamarád skupiny Šráma, který hned na první zkoušce zahraje repertuár skupiny,což kluci velmi oceňují, o to dřív mohou jít do hospody. Pozděj odehraje několik koncertů.Jenže Šráma má i svou kapelu, kde pořád hraje, proto se Vitamíni rozhodnou vzít zpátky Šimána,který podle jejich slov do kapely patří. V roce 2006 skupina připravuje dál nové cd, ale situace se opět vyhrotí a opět přichází nový basák Hák,s kterým hrával Přema a Standa ve skupině Sonic Dreams.Zdá se, že všecno šlape tak jak má, dál skupina koncertuje a chystá se do studia, ale nic nechtějí uspěchat.V roce 2008 jde skupina nahrávat opět do studia UNART, kde mají výbornou zkušenost z nátáčení cd NASEDAT.Nové cd dostalo název ZÁZNAMY, které skupina křtí a zároveň slaví 10let založení kapely Malenovickém klubu Tetour, prostor je do posledního místa zaplněný, Vitamin M připravil pro své fanoušky překvapení:Výroční koncert odehrává se všemi bývalími členy skupiny.Přesto, že koncert byl víc než vydařený, tak se kluci dohodli, že si dají na nějaký čas pauzu a zkusí rozjet novou kapelu kde budou hrát jen převzaté písně. Hák do toho jít nechtěl, tak Přema, Standa a Adam založily novou kapelu TAURA a hledali nového basáka a zpěváka.Podařilo se,na basu přichází Marek Paták a zpěvu se ujímá David Mišun.Skupina Taura hraje zábavy po celé Moravě. v Roce 2013 skupina VITAMIN M hlásí návrat!V sestavě: Přema Vonka, Standa Červinka, Adam Krajíček a Marek Paták.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Vitamin M

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 1

stenly  dobrej bigbít

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.