muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Tomáš Toman

kytara el., kytara ac.
folk / písničkář / pop, Trutnov (Královéhradecký kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube bandzone
 

biografie
Jsem písničkář, který hraje výhradně vlastní písničky za doprovodu kytary. Důraz kladu především na texty, ve kterých vyjadřuji svoje pocity, nálady a dojmy z okolního světa. Psaní a interpretace vlastních písniček mě moc baví, a tak doufám, že budou nadále dělat radost nejen mně, ale i všem posluchačům.

INFORMACE O ALBU "PŘÍBĚH DNEŠNÍ NOCI":

21. září 2011 konečně spatřilo světlo světa moje debutové album Příběh dnešní noci. Jedná se o ryze sólový a nekomerční projekt, neboť album obsahuje 14 autorských písní a většinu prací od nahrávání až po grafický design jsem si obstarával výhradně já sám.

Těžko říct, kam album zařadit. Sám jej nazývám jako "zhudebněnou básnickou sbírku". Cílem mojí práce bylo dokázat, že i v dnešní době stahování hudby z internetu má smysl natáčet klasická hudební alba. Jednotlivé písně tvoří onen Příběh dnešní noci, který je zároveň vyprávěn v 32stránkovém bookletu s texty. Každý text je navíc doplněn o uměleckou fotografii, ve které může posluchač hledat různé skryté symboly související s danou písní.

Cena alba je 230 Kč. Pokud byste o něj měli zájem, napište na e-mail music@tomastoman.cz Vaši dodací adresu nebo vyplňte objednací formulář na mém webu http://www.tomastoman.cz/projekty-hudba.php

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Titulní foto alba Příběh dnešní noci

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 1

jana  pohoda :)

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.