přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníZítřejší Veggie Parade bude oslavou úcty k životu

14.5.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
V sobotu 15. května 2010 v Praze opět proběhne mezinárodní oslava vegetariánství a veganství – Veggie Parade 2010, který se ve stejnou dobu koná též v Itálii, Francii a USA. Akce se nezúčastní pouze aktivisté z Čech a Moravy, ale do Prahy v sobotu míří též spousta zahraničních účastníků.

První částí slavnosti úcty ke všem živým bytostem bude průvod ulicemi města, který začne ve 13.30 hodin na Můstku, po cestě se k němu přidá pochod pro nejmenší, jehož zkrácená trasa začíná ve 14 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad a společně zamíří na žižkovský vrch Parukářka. Tam pak bude pro účastníky i náhodné kolemjdoucí od 15 hodin připraven bohatý program.

Jádrem odpoledního festivalu pod širým nebem bude hudební produkce. Samozřejmě zde nebudou chybět ochutnávky veganských a vegetariánských jídel, laskomin i dalších produktů; vedle nich budou také stánky jak s veganskými a vegetariánskými recepty, ale také s informačními materiály o právech zvířat, jejich postavení ve společnosti a o možnostech jejich ochrany. Najdete tu ale také třeba vegetariánskou školku, výtvarnou dílnu, fireshow nebo taneční performance.

Odpolední hudební open-air nabídne rozmanitý žánrový mix, všeobecně laděný do pozitivní nálady. Vystoupí zde například frontman známé skupiny Sporto vystupující pod jménem Bonus, pardubicko-pražská kapela Alef Zero hrající live drum'n'bass, pop-rocková formace Just For Being, která myšlenky festivalu otiskuje také do svých textů, nebo heterogenní skupina The Beautyists, která hudební produkci propojuje s recitací (v angličtině).

Po setmění pak bude hudební produkce pokračovat v klubu Bunkr Parukářka, který s parkem bezprostředně sousedí. V souladu s undergroundovou povahou klubu se zde již dostane na našlápnutější hudební styly, jako drum’n’bass, psytrance, techno, ale i dub anebo reggae. Afterparty jistě potrvá až do časného nedělního rána...

Přijďte se pobavit, pochutnat si a oslavit s námi hodnoty úcty ke zvířatům a ohleduplného životního stylu!
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Zitrejsi-Veggie-Parade-bude-oslavou-ucty-k-zivotu~14~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.