muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVyražte na koncert Slížů, Fixy, Zvířat a Flavour t-music expresem

17.11.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Vypsaná fixa

Vypsaná fixa

foto: Dan Vojtěch

středa 24.11. 2010, Praha, Tesla Arena

Čtyři z jedenácti kapel, které v posledních třech letech objely republiku v rámci projektu t-music tour, se sejdou v jeden večer na jednom podiu. 24. listopadu vystoupí na akci t-music 4v1 v pražské Tesla Areně Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa, Sto Zvířat a United Flavour.

Společný koncert těchto čtyř předních českých skupin není určen jen pražským návštěvníkům. Společnost T-Mobile vypraví pro příznivce autobusy t-music express z deseti měst, která jako první zaplní jejich kapacitu. Ti šťastní, kteří se dostanou do autobusu, získají nejen cestu, ale i vstupenku zadarmo. Celkem je ve hře dvacet měst, první expressy už jsou zaplněné a pojedou z Plzně a z Brna.

Projekt t-music tour vznikl v roce 2007 a od prvních vyprodaných klubových turné se jmény jako právě Sto Zvířat, Skyline nebo Wohnout se postupně dostal až do halových prostor s kapelami jako Horkýže Slíže nebo Chinaski. t-music tour rovněž zavítala do netradičních koncertních prostor. V roce 2009, během první spolupráce se skupinou Richarda Krajča, si skupina Kryštof vyzkoušela akademickou půdu s netradiční akustickou verzí připravenou speciálně pro auly vysokých škol.

Kromě čtyř exkluzivních vystoupení, připomínajících historii úspěšných turné, bude v Tesla Areně připravena speciální scéna s typickými prvky použitými u turné těchto kapel. Tu doplní velkoplošné LED projekce s tematickými filmy, možnosti stáhnout si digitální obsah do mobilu, odnést si fotku a další překvapení či bonusy známé z proběhlých koncertů t-music tour.

Vstupenky na koncert "t-music 4v1" jsou k dispozici v sítích ticketstream, ticketportal a také jako Lístky v Mobilu na t-music.cz za cenu 150 Kč. Zákazníci společnosti T-Mobile si mohou tyto vstupenky zakoupit za zvýhodněnou cenu 100 Kč včetně všech poplatků.

Vstup do Tesla Areny 24. listopadu na společné vystoupení Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa, Sto Zvířat a United Flavour bude umožněn po páté hodině odpoledne. První tóny z pódia se ozvou o hodinu později. Návštěvníci se mohou těšit nejen na plnohodnotné koncerty, ale i speciální laser show a další netradiční překvapení a bonusy.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Vyrazte-na-koncert-Slizu-Fixy-Zvirat-a-Flavour-tmusic-expresem~17~listopad~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.