přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVe Vysokém Mýtě se uskuteční svátek všech bubeníků

10.9.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Bubenický festival

Letos se opět v M-klubu ve Vysokém Mýtě uskuteční svátek všech bubeníků z celé České republiky. Konat se zde bude tradiční přehlídka nejlepších tuzemských a zahraničních bubeníků 3. Bubenický festival Vysoké Mýto. Účinkující se představí buď prostřednictvím jednotlivých koncertů nebo workshopů. Akce se koná 26. 10. od 13.00 do 21.00 na dvou sálech M-klubu ve Vysokém Mýtě a každý účinkující má pro svoji prezentaci zhruba 50 minut. Velkým lákadlem festivalu jsou slosovatelné vstupenky o bubenické ceny v hodnotě více než 200 000 Kč. Mezi cenami je například profesionální bicí souprava, spousta činelů nebo profesionální paličky, které dostane každý ke vstupence.

Na festivalu vystoupí vynikající bubeníci z ČR a speciální hosté ze zahraničí:

MYLIOUS JOHNSON (USA)
GERGO BORLAI (HU)
TOM LOSOWSKI (PL)
Martin Vajgl (Olympic)
Patrik Sas (Čechomor)
Jan Červenka (J.Koubková)
Lukáš Pavlík (K.Střihavka)
Ondřej Pomajsl (Vltava)

Akci pořádá VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ, o. p. s. společně s předními firmami na trhu s bicími nástroji. Festival je realizován za finanční podpory města Vysoké Mýto a za podpory hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického.

Více najdete na webu: www.bubenickyfestival.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Ve-Vysokem-Myte-se-uskutecni-svatek-vsech-bubeniku~10~zari~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.