muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníV pořadu Radio 1 On Stage se představí Belleruche

19.5.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Belleruche

Belleruche

V úterý 25. května ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu britské trojice Belleruche. Ostrovní představitelé soulu se domácímu publiku představili loni v červnu v Paláci Akropolis v rámci EuroConnections.

Belleruche patří do brightonské stáje Tru Thoughts, která se specializuje na současné projekty míchající hip hop, soul a jazz. Trio do společnosti interpretů jako jsou Bonobo, Quantic nebo Alice Russell skvěle zapadlo s debutovým albem Turntable Soul Music z roku 2007. Na albu The Express (2008) je slyšet ještě silněji vliv blues. Belleruche na desce dokonale těží z intuitivní souhry, která se zrodila ze stovek živých vystoupení, které odehráli za několik posledních let. Vrcholem byly koncerty v Glastonbury, na jazzovém festivalu v Montreux nebo při hraní na koncertě v Sydney Opera House. Naposledy se Belleruche přihlásili s Liberty EP, které na Tru Thoughts vyšlo v letošním roce.

ZÁZNAM KONCERTU BELLERUCHE RADIO 1 ODVYSÍLÁ V ÚTERÝ 25. KVĚTNA 2010 VE 22:00 V RÁMCI POŘADU RADIO 1 ON STAGE.

V dalších vydáních pořadu Radio 1 On Stage uslyšíte:
8.6.2010 – LANUGO A MOIANO (koncert z 20.6.2009, festival United Islands of Prague, stage Radia 1, Kampa, Praha)
22.6.2010 – EDITORS (koncert z 28.11.2009, Lucerna Music Bar, Praha)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/V-poradu-Radio-1-On-Stage-se-predstavi-Belleruche~19~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.