muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníV červnu vyvrcholí mistrovství světa v hodu mobilem, Praha bude za doprovodu Davida Kollera bojovat o světový rekord

23.5.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
V Praze ve Žlutých lázních se bude 5. června konat Mistrovství ČR v hodu mobilem Zahoď mobil, z nějž vzejde historicky první šampion v této netradiční disciplíně. Horkým kandidátem je Lucián Berger, který na celé čáře vyhrál loňská krajská kola akce Zahoď mobil délkou hodu 92,3 m. Ale zúčastnit se může každý, a to nejen hodu do dálky, ale i dalších doprovodných disciplín, protože nejnovější a nejmodernější telefony a tablety jsou připraveny nejen pro vítěze. Vše vypukne ve Žlutých lázních už v 9 hodin ráno, zábava potrvá až do pozdního večera.

Na své si přijde opravdu každý. Soutěživci si mohou vyzkoušet nejen hod mobilem do dálky, a i na cíl, nebo slalom na segwayi. Pro děti bude připraven skákací hrad, hvězdářský dalekohled nebo IQ park, pro siláky výzva v podobě 52kilové ELEKTROčinky. Dosavadní rekord je 92 zdvihů na bench! Večer si budou všichni moci užit nové písničky Davida Kollera, ale i staré oblíbené fláky od Lucie. Jako vstupenka na celou akci poslouží jakýkoliv váš vyřazený elektrospotřebič. Celým dnem bude provádět Vojta Bernatský a Petr Svěcený.

„Finále Zahoď mobil navazuje na turné z loňského roku, kdy jsme během jara a podzimu navštívili všechna krajská města ČR, kromě Prahy. V jednotlivých městech se nejlepší muži a ženy kvalifikovali právě do celostátního finále v Praze. Ale cílem této akce je primárně upozornit na to, že po celé České republice jsou červené kontejnery, do kterých právě je možné zahodit vysloužené mobily a další drobné elektro,“ říká Jitka Šimková z neziskové společnosti ASEKOL, která akci organizuje. Teď se mohou ukázat i Pražáci a pokusit se překonat současný český rekord. Ten v mužské kategorii předvedl Brňák Lucián Berger v Jihlavě a má hodnotu 92,3 metrů. Pro ženy bude výzvou 48,1 metrů Kateřiny Reehové z Hradce Králové.

Že hod mobilem není úplně jednoduchá disciplína, potvrzuje i jeden z moderátorů akce Vojta Bernatský: „Stojí za to hod mobilem vyzkoušet, každý z nás s ním občas chce praštit. Ale není to jen tak, je potřeba zvolit správnou techniku a švih, u toho nepřešlápnout a trefit se do výseče.“ Pro vítěze budou připraveny nejmodernější smartphony a tablety značky Samsung.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/V-cervnu-vyvrcholi-mistrovstvi-sveta-v-hodu-mobilem-Praha-bude-za-doprovodu-Davida-Kollera-bojovat-o-svetovy-rekord~23~kveten~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.