muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSkupinu Clou opouští baskytarista

7.7.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Clou

Clou

foto: Roman Černý

Už podruhé ve své historii musí Clou řešit náhradu za odcházejícího baskytaristu – po třech letech je opouští Štěpán Farkaš (Steph), který v roce 2007 nastoupil do kapely za Bugsyho.

“Poslední čtyři roky pro mne byly nejlepší za můj dosavadní život a jsem rád, že jsem je mohl prožít právě s kapelou Clou - Lukášem, Petrem, Radkem a poslední rok i s Pavlem. Hraní pro mne byla, je a vždy bude radost a zábava, ale teď přišel čas, vydat se dál jinou cestou a bohužel toto moje rozhodnutí znamená, že se musím s kapelou rozloučit. Vyrážím hledat štěstí za hranice, tak doufám, že ho tam najdu. Klukům držím palce, aby se jim dařilo a dál dělali kvalitní písničky, ale hlavně, aby se hraním bavili jako dosud” vysvětluje svůj odchod Štěpán, který byl nejen posilou v rytmické sekci, ale od posledního alba For Tonight také výhradním textařem.

“Štěpán do kapely výborně zapadl, jeho odchod nás proto pochopitelně mrzí. Ale respektujeme jeho rozhodnutí” říká k tomu zpěvák kapely, Lukáš Vyhnal a hned dodává: “Navíc, do učité míry se dá spolupracovat i nadálku, jsme proto se Štěpánem dohodnuti, že se bude podílet ještě minimálně na novém albu”. Desce, na jejíž nahrávce už skupina začala pracovat a do éteru již vyslala první vlaštovku v podobě pilotního singlu Believe.

Stejný název nese i videoklip, který Clou v Romeově režii právě dotočili a ve čtvrtek 8.7. jej uvedou v premiéře na www.o2.music.stream.cz. Novou skladbu už skupina zařadila i do svého koncertního programu, se kterým právě absolvuje vybrané festivaly a jiné letní akce. V nejbližší době budou Clou k vidění namátkou 24.7. na Rockfestu Vysmáté léto v Kadani, 7.8. v Plasech u Plzně (Czech Rock Block) nebo 28.8. na slavnostech Ostravaru.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Skupinu-Clou-opousti-baskytarista~07~cervenec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.