muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníSkotská rocková legenda Nazareth přijíždí do Vysokého Mýta

10.6.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Dan McCafferty (Nazareth)

Dan McCafferty (Nazareth)

Kulturní zařízení M-klub zahajuje letošní letní sezónu ve velkém stylu a pozvalo legendární skupinu Nazareth ze Skotska. Kapela se proslavila hlavně dvěma hity - Love Hurts a Dream On, baladami, které ale ve skutečnosti nejsou pro jejich rockovou tvorbu tak typické. Nazareth existují už čtyři desítky let a vydal nespočet desek. Eponymní debut vyšel roku 1971 a během sedmé dekády následovala alba Exercises, Razamanaz či Hair of the Dog s nadupaným rockovým hitem stejného jména.

Nazareth ani po letech nepřestali skládat a např. v roce 2008 vydali dobře hodnocenou desku The Newz, na které fanoušky potěšily tvrdé riffy i neslábnoucí chraplák zpěváka Dana McMaffertyho. Od loňského roku však Nazareth koncertují v uskupení bez původního zpěváka, který musel skupinu ze zdravotních důvodů opustit. Nynější složení kapely je Pete Agnew, Lee Agnew, Jimmy Murrison a Linton Osborne.

Vstupenky jsou v současné době v předprodeji na webu klubu a v Informačních centrech ve Vysokém Mýtě, Chocni a Litomyšli.

Nazareth, Vysoké Mýto - Amfiteátr M-klubu, 20. 6. 14
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Skotska-rockova-legenda-Nazareth-prijizdi-do-Vysokeho-Myta~10~cerven~2014/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.