muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSkindred v létě nadchli Mighty Sounds, v únoru přijedou do Prahy

24.9.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Skindred

V Praze dne 24. září 2013 – Kapela Skindred, která v červenci na festivalu Mighty Sounds potvrdila, že její hvězda letí strmě vzhůru, přijede do Prahy. Vystoupení, jež patřilo k nejvyzdvihovanějším z celého ročníku, si Skindred před českým publikem zopakují 6. února 2014 v Lucerna Music Baru.

Velšani Skindred se ve své tvorbě opírají o základy v podobě fúze heavy metalu, alternativního rocku, punk rocku a reggae. Jakkoli se to dnes zdá nemožné, do hudby hlavně přináší originalitu, okořeněnou velkým sebevědomím. Kromě zmíněných žánrů lze v jejich tvorbě zřetelně rozeznat i dancehall, jungle, dubstep, hip-hop nebo ska. Velký kus práce během živých vystoupení odvádí charismatický frontman Benji, který střídá polohy hlasu charakteristické pro heavy metal s jemnými reggae nápěvy, jako by se jednalo o tu nejpřirozenější věc na světě.

Kapela v únoru přiveze do Prahy nové album Kill The Power. Z něj už nyní fanouškům nabídla singl Ninja, jenž naznačuje, že se naživo máme na co těšit.

Vstupenky na koncert jsou k dostání od 24. září za 450,- Kč v předprodejních sítích Eventim, Ticketportal a Ticketpro, nebo od 30. září za 420,- Kč v pokladně Lucerna Music baru a v obchodě Crossphere.

*SKINDRED (UK)*
6. února 2014
Praha, Lucerna Music bar
start: 20:00
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Skindred-v-lete-nadchli-Mighty-Sounds-v-unoru-prijedou-do-Prahy~24~zari~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.