muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníSázavafest připravuje hvězdný Warm-Up k dance hall s Brooklyn Bounce a Luccou

7.4.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

DJ Lucca

DJ Lucca

Tradiční multikulturní festival Sázavafest se minulý rok pochlubil novinkou v podobě taneční haly pod záštitou projektu DANCE-MANIA. Na festivalu zářili hvězdy elektronické taneční scény jako Mike Candys, Sak Noel, legendární Paul Oakenfold, Dennis Sheperd nebo Chris Sadler. Také letos se uspořádá dance hall. Do Světlé nad Sázavou se tak první srpnový víkend chystají další velká jména světové i tuzemské EDM. Oznámen byl zatím uznávaný producent Alex Christensen, známý kultovním projektem U96, který se v létě představí jako Jasper Forks. K řece Sázavě zavítá i vycházející chorvatská hvězda Pyero, kterého hrají taková jména jako Calvin Harris nebo Fedde Le Grand. Další světoví DJs budou postupně odhaleni, prostor dostane house, trance, dubstep, ale i hardstyle. K této velké elektronické slávě pořádá DANCE-MANIA oficiální Sázavafest Dance Warm-Up, kam zavítají skutečně významní DJs a producenti posledního desetiletí.

Sázavafest Dance Warm-Up se uskuteční v pátek 17. května 2013 od 21:00 v prostorách Music Clubu Oko v krásném městečku Nový Bor na úpatí Lužických hor (Liberecký kraj).

Pozvání přijala velká hvězda elektronické taneční scény devadesátých let a milénia, kultovní Brooklyn Bounce DJ (DJ Bonebreaker) z Německa. Na dvou stages dále vystoupí hvězdná DJane Lucca, která bude čerstvě zaměstnána mateřskými povinnostmi, a progresivní Michael. Chybět nebude ani český průkopník hands-up a hardstyle music DJ Basslicker. Na elektronické scéně se začíná prosazovat, především díky spolupráci s americkou vokalistkou Snowflake, DJ a producent Époque Noir. Ten vystoupí v LIVE vystoupení doprovázeným kytaristou Tomas-Z. Své zastoupení bude mít i dubstep, kdy svůj set vystřihne pražská hvězda Boy From Sunday School.

Tento line-up doplní DJs a producenti projektu DANCE-MANIA, kteří zahráli minulý ročník v taneční hale SázavafestuMikael van Dikeen, místní novoborský rezident Jerry Deejay nebo Koláč Deejay. Na dvou stages si tak budete moc vychutnat tu nejlepší EDM různých chutí a vůní. Deset návštěvníků navíc odměníme vstupenkou na celý festival zdarma.

Cena vstupenky na místě je 250 Kč / 10 €, předprodejní cena bude stanovena 8. dubna 2013. O dalších krocích vás budeme informovat.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Sazavafest-pripravuje-hvezdny-WarmUp-k-dance-hall-s-Brooklyn-Bouncea-Luccou~07~duben~2013/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.