muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalySázavafest 2015 oslaví jubilejních patnáct let na tradičním magickém místě

2.3.2015 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Tomáš Klus

Tomáš Klus

foto: Ondřej Pýcha/Sony BMG

Festival, který má tradici. Festival, který má stále co říct. Festival, který mimořádně snoubí legendy, aktuální hvězdy i čerstvé interprety nejen tuzemské scény. Svěží závan nově panuje i v zázemí festivalu vstupem významného investora. Sázavafest se již tradičně první srpnový víkend (30. 7. - 1. 8.) odehraje v romantickém zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou, ve kterém minulý rok definitivně zakotvil.

K již potvrzeným zásadním účinkujícím jako například Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Wohnout, Vypsaná Fixa, Škwor, Xindl X, Kamil Střihavka, Sto Zvířat (a další) a v neposlední řadě kultovním Alphaville (DE) přibývají nová zajímavá jména:

Z legend Václav Neckář (tentokrát za zády s kapelou Fiha) a Vladimír Mišík, z aktuálních hvězd s novou mízou zářící Ewa Farna a plejáda fresh jmen jako Voxel (internetový Český slavík Mattoni 2014), Atmo Music, Elis nebo Pavel Callta. Výčet nově potvrzených doplňují klubové stálice UDG a The Chancers.

Sázavafest oslaví 15 let a to je důvod k vytvoření jedinečných zážitků nejen na speciálním Muzikus Unplugged  Stage – autorská čtení v čele s Michalem Vieweghem, taneční vystoupení, divadla jako například v pátek i v sobotu večer hrající soubor Na Stojáka v čele s komikem Lukášem Pavláskem a také bubenická show v podání Drum Circle. Na hlavní scéně Tomáš Klus slibuje jedinečné vystoupení se speciálními aranžemi a zajímavými hosty, které bude možno zažít pouze ve Světlé nad Sázavou. Sto Zvířat připravují akustický speciální blok vedle hlavního vystoupení, obdobně se jedná i s Xindlem X, Wohnouty, Pavlem Calltou a dalšími.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Sazavafest-2015-oslavi-jubilejnich-patnact-let-na-tradicnim-magickem-miste~02~brezen~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.