muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRock'n'Beer Fest láme rekordy

29.3.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Rock'n'Beer Fest

Teprve před několika dny odstartovalo přihlašování kapel do 2. ročníku Rock'nBeer Festu a už nyní je jasné, že laická veřejnost a odborná porota to nebudou mít lehké. Počet přihlášených láme rekordy.

Česká i Slovenská klubová scéna bezpochyby nabízí spoustu talentů a dokazují to i počty přihlášených kapel do 2. ročníku Rock'n'Beer Festu. Za pouhý týden se přihlásilo více než 200 kapel, a došlo k překonání celkového množství přihlášených kapel do prvního ročníku,“ informuje Tomáš Král, ředitel Českého pivního festivalu a dodává: „Je vidět, že naše myšlenka, se kterou jsme do toho šli loni, dopřát kapelám možnost zahrát si na velkém pódiu, s profesionálním ozvučením a pro široké obecenstvo, láká kapely i v tomto roce a jsme sami zvědaví, kam se počty přihlášek vyšplhají.

Hudební kapely, které vystoupí na Rock'n'Beer Festu v rámci Českého pivního festivalu, který se koná na pražské Letenské pláni od 15. – 31. 5. 2014, bude vybírat nejen odborná porota, ale opět do toho bude mít možnost zasáhnout i laická veřejnost. Kapely mají možnost přihlásit se až do 15. 3. 2014 a veřejnost může hlasovat pro své oblíbence na internetových stránkách festivalu až do 31. 3. 2014. Následně budou sečteny hlasy (lajky) a porovnány s výsledky hodnocení odborné poroty a klasickou metodou průměrování vybrány čtyři desítky nejlepších, kteří si zahrají na nejdelším hudebním festivale u nás.

Podpořte ty, které si chcete poslechnout.
Více informací na www.ceskypivnifestival.cz.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/RocknBeer-Fest-lame-rekordy~29~brezen~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.