muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRock Café Contest vstoupí 31. ledna do dalšího ročníku

24.1.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Rock Café Contest

Rock Café Contest

Celorepubliková soutěž pro mladé kapely s vlastní tvorbou Rock Café Contest - 11.ročník:

1.základní kolo roku 2013:
Kapely: WANTED, NOBLE CROPS, THE OSELS
Rock Café, Čtvrtek 31/1/2013, start 19.30, vstupné 50,-Wanted

Pětičlenná plzeňská formace v momentální sestavě a s novou tvorbou existuje něco málo přes rok. Pracuje s českými texty, sází na dívčí vokály a snaží se tvořit přímočarou muziku. Kapela byla vybrána mezi 10 nejtalentovanějších českých kapel v rámci hudebního projektu Ekompilace 2012 a zúčastnila se křtu tohoto CD v Brně, Plzni a Českých Budějovicích.
Wanted momentálně připravují své první debutové CD ve studiu Franz Kavkaz a připravují spolupráci s All Senses Production. Pro koncertní a studiové účely spolupracují s řadou hostů (backvocal, dechová sekce a příčná flétna).

Noble Crops
Kapela z Litoměřicka, hraje hudbu s prvky crossoveru a rock'N'rollu. Kapela vznikla na konci roku 2010. Po klubech a festivalech začíná kapela hrát na jaře 2011. Nápad založit kapelu vznikl v hlavách zakládajících členů Patrika Suchého a Michala Havlíčka. Na basu přišel Sam Koblischke a na kytaru Martin Jouja, který na podzim roku 2011 z kapely odchází. V zimě kapela natáčí první EP, na kterém Martin ještě z části spolupracuje. Na dokončení EP už ho ale nahrazuje nový člen, Richard Šafránek. Od roku 2012 už kapela znovu naplno koncertuje a pořádá první miniturné.

The Osels

Kapela Dý Ousls vznikla počátkem roku 2011 v Plzni.
Hrajeme ve stylu rock’n’roll indie.
Největší úspěch bylo zatím 2. místo na soutěži MÚZA 2011.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Rock-Cafe-Contest-vstoupi-31-ledna-do-dalsiho-rocniku~24~leden~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.