muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRock Café Contest: 6. základní kolo letošního ročníku proběhne 29. 7.

20.7.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Rock Café Contest

Rock Café Contest

Celorepubliková soutěž pro mladé kapely s vlastní tvorbou Rock Café Contest:

6. základní kolo 9. ročníku:

Kapely:

THE CHEERLEADERS
BONEBROKE

Rock Café
pátek 29.7.2011
start 19.30
vstupné 50,-


THE CHEERLEADERS

Kapela se začala formovat v trošku pozměněném složení již v listopadu 2009 pod názvem FOD (First October Day). Po necelém půlročním působení se však projekt zasekl (důvodem byl odchod kytaristy do Plzně a s tím spojené problémy s realizací zkoušek, atd..). V říjnu 2010 se daly věci znovu do pohybu, došlo k prvním zkouškám s novým kytaristou a o něco později i příchodu staronového basáka. Všem to sedlo a začal se vymýšlet repertoár skladeb úplně od začátku. Projekt dostal nový název - The Cheerleaders a v únoru 2011 kapela nahrává své debutové demo The Hole ve studiu BaB.

BONEBROKE

Pražská hardpoprocková kapela hrající výhradně vlastní věci s texty podřízenými větší zpěvnosti a univerzalitě anglického jazyka, o post songmakera se stará zpravidla kytarista Marek.
Rádi si zahrajeme na jakékoliv akci s jakoukoliv kapelou a pokud to vyhoví našim finančním a časovým možnostem, odpovíme kladně na většinu pozvánek na vámi pořádané akce.
Kapely či jedinci, které zbožňujeme
The Beatles, Nile, Cannibal Corpse, AC/DC, Megadeth, Pantera, Pain, Lady Gaga, Limp Bizkit, Chickenfoot, Joe Satriani, Angels and Airwaves, Rammstein, Strapping Young Lad, Devin Townsend Project, Queen, Kabát, Hypocrisy, Oasis, Ozzy Osbourne, Sting, Dimmu Borgir, Behemoth, Genesis, Ray Wilson

!!! Upozornění – původně avízovaná 3. kapela – Erection Disfunction – svoji účast v soutěži zrušila, tohoto kola se tedy zúčastní pouze 2 kapely !!!
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Rock-Cafe-Contest-6-zakladni-kolo-letosniho-rocniku-probehne-29-7~20~cervenec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.