muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRobbie Williams se vrátil do Take That

16.7.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Take That

Take That

foto: Universal

To, o čem se spekulovalo již několik měsíců a na co čekali milióny fanoušků Take That po celém světě, se konečně stalo skutečností. Robbie Williams ohlásil návrat do jeho domovské kapely!

Ba co víc, nejde jen o pouhý návrat, ale pánové Gary Barlow, Howard Donald, Jason Orange, Mark Owen a Robbie Williams v naprosté tichosti natočili nové album, které vydají již v listopadu tohoto roku. Půjde o první společné studiové album od roku 1995, kdy tato formace vydala veleúspěšnou desku “Nobody Else“. To, že půjde o jednoznačný kasovní trhák, potvrzuje i ten fakt, že produkce prozatím nepojmenované desky se ujal sám Stuart Price. Navíc vydání nové desky má i velkou symboliku. Vyjde totiž téměř přesně dvacet let poté, co se Take That poprvé objevili jako kapela v televizi. Tehdy šlo o show s názvem Hitman & Her.

“Že se nás pět dá opět dohromady a sejdeme se v jedné místnosti, mi vždy připadalo pouze jako sen. Nyní se to stalo skutečností a jako sen mi připadá to, že spolu opět natáčíme desku. Je mi velkým potěšením, že mohu opět trávit čas po boku Robbieho,“ uvedl k návratu Robbieho zpěvák Mark Owen.

“Jsem plný rozpaků a vzrušení. Je to jako bych se vrátil domů.“ uvedl ke svému návratu pro změnu Robbie Williams

Take That se na podzim vrátí v původní sestavě. Těšte se na album plné hitů…
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Robbie-Williams-se-vratil-do-Take-That~16~cervenec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.