muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyRestart the Art letos už počtvrté

3.4.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Restart the Art 2014

Jaro už cválá před obličejem města, a sním i čtvrté pokračování kulturního večeru Restart the Art. Tentokrát Vás zavedeme do vzácných prostor na Národní 36, kam jindy běžná noha nevběhne. Místo bude vylepšeno o rostodivné dekorace a interaktivity, tudíž dá průchod vaší hravosti. Po půl roce se tak budete moci zaposlouchat do známých i neznámých kapel, DJ's, pocítit na vlastní chlopeň moderní poesii, stát se svědkem melodramatu, nebo se jen tak tradičně opít na netradičním místě.

Svým příchodem podpoříte vedle účinkujících také děti z vybraného dětského domova, jimž bude za vybrané vstupné zakoupen kvalitní fotoaparát, zajištěn fotografický workshop a setkání dětí se známou osobností.

Jaro je časem nevyzpytatelné (o to více sexy) zážitkotvorností. Pojďme ji společně zahájit dne 4. dubna na Národní třídu pod taktovkou Restart the Art!
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Restart-the-Art-letos-uz-poctvrte~03~duben~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.