muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníReedice legendárního alba Rolling Stones přinese dosud neslyšený materiál

26.4.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

The Rolling Stones

The Rolling Stones

foto: Universal

Měsíc lásky přinese jednu z nejočekávanějších reedicí tohoto roku. Kapela Rolling Stones opět vydá svoje legendární album “Exile On Main Street“.

Deska původně vyšla v roce 1972 a i s odstupem téměř čtyřiceti let je podle kritiky a fanoušků považováno za jeden z vrcholů jejich celé kariéry. Opětovné vydání však přináší i nevídaný bonus. Deluxová podoba reedice totiž přinese celkem deset doposud neslyšených písní, které vznikly v době natáčení zmiňovaného alba.

Deska “Exile On Main Street“ vznikala na několika místech, jmenovitě například v Olympic Studios v Londýně, nebo v odlehlé venkovské vile Keitha Richardse ve Francii. Během nahrávacího procesu kapela vyplodila velkou řadu materiálu, který však nebyl na desku následně zařazen. Nové vydání tak přináší například doposud nevydané skladby “Plundered My Soul,” “Dancing In The Light,” “Following The River” a “Pass The Wine”.
Dalšími bonusy budou například alternativní verze písní “Soul Survivor” nebo “Loving Cup”.

Opětovné vydání tohoto alba doprovází i ojedinělý dokument “Stones In Exile“, který bude krátce před květnovým vydáním představen fanouškům po celém světě přes televizní kanály US Network a BBC.
Producentem filmu, který bude obsahovat mnoho archivního a doposud nezveřejněného materiálu, je Oscarem ověnčený filmař John Battsek, přičemž režie se ujal legendární Stephen Kijak.

Album “Exile On Main Street“ bude od 17. května tedy dostupné hned ve třech verzích.
Základní dvojalbum s osmnácti originálními tracky, deluxe edice s deseti doposud nevydanými skladbami a nakonec i jako super deluxe balení, které bude obsahovat též vinyl, třicetiminutové dokumentární DVD a padesátistránkovou knihu fotografií z éry natáčení alba.

Rolling Stones nechávají nahlédnout do svého archívu. Nenechte si ujít jejich skvost, nové vydání alba “Exile On Main Street“ s dosud nevydanými písněmi, které již 17. května vydá label Universal Music.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Reedice-legendarniho-alba-Rolling-Stones-prinese-dosud-neslyseny-material~26~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.