muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRadio Wave Stimul festival nabízí výhodnější vstupné v předprodeji a nově i festivalové permanentky

30.10.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Shearwater

Shearwater

foto: Amy V. Cooper/Matador Records

V polovině září Radio Wave Stimul festival ohlásil tři exkluzivní headlinery a celkem osm potvrzených účinkujících letošního ročníku, který proběhne tentokrát ve třech listopadových dnech na třech pražských scénách. Kromě ohlášených předprodejních sítí (Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal) a možnosti předprodeje v místech konání festivalu, organizátoři nabízí pohodlný a praktický způsob získání vstupenek nejen na jednotlivé koncerty, ale i celý festival.

Vstupenky na jednotlivé koncerty lze objednat i formou SMS, a to za podstatně výhodnější cenu prostřednictvím portálu SMSticket.cz :

6. 11. Lucerna Music Bar: Shearwater, Jesca Hoop
310 Kč
50 Kč SMS rezervace + 260 Kč na místě

7. 11. Divadlo Archa: DJ Shadow, Acid Mothers Temple & The Melting Paraiso UFO, Damo Suzuki & B4
519 Kč
99 Kč SMS rezervace + 420 Kč na místě

14. 11. MeetFactory:
Flying Lotus, Thundercat
519 Kč
99 Kč SMS rezervace + 420 Kč na místě

Na přání mnoha fanoušků jsou od 3. října v prodeji také festivalové permanentky v limitovaném počtu, a to pouze v předprodejním portálu SMSticket.cz. Pokud chcete zažít tři výjimečné koncertní události tohoto podzimu a ušetřit, je pro vás permanentka tou nejlepší volbou!

Vstupenka na celý festival: 990 Kč - pouze online platba přes SMS ticket, konkrétně zde

Exkluzivní soutěž o festivalové permanentky na Radiu Wave! V týdnu od 29. října do 2. listopadu 2012 mají posluchači Radia Wave možnost vyhrát každý den dvě permanentky na Radio Wave Stimul festival. Poslouchejte vysílání Radia Wave na wave.cz a dozvíte se víc!
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Radio-Wave-Stimul-festival-nabizi-vyhodnejsi-vstupne-vpredprodeji-a-nove-i-festivalove-permanentky~30~rijen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.