muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRadio City teď přináší do Prahy více živé hudby

20.11.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Pražské radio City startuje od listopadu s hudební novinkou ve vysílání. Každý měsíc se mohou posluchači těšit na speciální živě odehraný akustický krátký koncert s nejlepšími českými a slovenskými muzikanty. Nový pořad CITY LIVE, můžete slyšet v odpoledním vysílání Petra Slívy vždy po 15. hodině. A to není všechno. Deset posluchačů radia City může být přímo na místě ve studiu a užít si neobvyklý zážitek opravdu zblízka.
Poprvé uslyšíte CITY LIVE ve čtvrtek 22. listopadu od 15:00, kdy přijdou do studia hrát živě MIG 21 v čele s frontmanem Jirkou Macháčkem. Těšit se můžete nejen na největší hity kapely, ale také na jednu netradiční coververzi. Čeká vás také neobvyklý rozhovor a ptát se budou moci i návštěvníci koncertu. Radio City totiž na tuto hudební událost rozdalo místenky deseti svým posluchačům.

„Naší filosofií bylo vždy víc hrát než mluvit a novinka CITY LIVE je dalším krokem, jak dostát sloganu radia City - Více hudby, méně slov. A můžeme slíbit, že v našem hledáčku jsou skutečně zajímavá jména, to druhé na prosinec, prozradíme už brzy.“ - říká Bára Lukášová z programu radia City.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Radio-City-ted-prinasi-do-Prahy-vice-zive-hudby~20~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.