muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPunkové trio White Lung se chystá do Prahy

20.3.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

White Lung ve Futurum Music Baru

White Lung je trojčlenná (zpěvačka, basačka a kytarista) kanadská punková kapela z Vancouveru. Jejich první CD/LP It's The Evil (dle časopisu Exclaim punková deska roku) vyšlo na labelu Deranged v létě 2010. Druhé CD/LP Sorry vyšlo na Deranged v květnu 2012. Po singlu Blow It South podepsali smlouvu s Domino Recording Co., následoval další singl Drown With The Monster, který vás hned chytne svými kytarami a neúprosným rytmem bicích. Ten vyjde 29.dubna jako limitovaný sedmipalec.  Následně u labelu Domino vyjde letos na jaře i jejich třetí LP.

Zpěvačka White Lung Mish Way říká o Drown With The Monster: “Dívala jsem se na věci od Andrey Mary Marshall v The New Inquiry a tam byl její citát  - 'Toxické ženy jsou toxické i samy sobě. Jsou to tragické hrdinky, které svým dechem osouší svá zranění. Já aspiruji na to být jejich opakem.' Tahle píseň je o zbavování se svých zvyků a útěku k novému rozptýlení. Je to písnička o mých dvou největších neřestech, ale radši bych se utopila s příšerou, než bych si osušovala dechem rány.

Pražské publikum se bude moc s White Lung seznámit osobně, a to 15. května v klubu Futurum Music Bar.

Vstupenky za 200 Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a na webu LMB, na pokladně LMB pak bez poplatku. Na místě v den koncertu za 250 Kč.

White Lung (CAN)
15. 5. 2014 – 20.00
Praha, Futurum Music Bar

200,- Kč + poplatky obvyklé předprodeje
250,- Kč na místě v den koncertu
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Punkove-trio-White-Lung-se-chysta-do-Prahy~20~brezen~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.