muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPříští sobotu se v Music City uskuteční workshop programu Cubase

12.5.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Meet With Cubase

Centrum vzdělávání multimediální tvorby Deccart zahajuje letošní sezónu workshopem, který je věnován programu Cubase. Cubase (aktuální verze 6.5) byl původně softwarový DAW sekvencer, který se na trhu objevil roku 1989, tenkrát jako Cubase for Atari. Uběhla řada let, a ze softwaru, který původně pracoval jen s MIDI, se stalo kompletní nahrávací studio ve vašem počítači.

V sobotu 19. května 2012 se od 10.00 hodin v Music City v Praze uskuteční první celorepublikový workshop a setkání uživatelů oblíbeného programu Cubase "MEET WITH CUBASE". Nabídne účastníkům vše důležité, co je zapotřebí k úspěšné práci s legendárním softwarem od Steinbergu vědět. V rámci workshopu proběhnou nejenom přednášky ale hlavně názorné instruktáže, jak pracovat s tímto stále populárnějším programem.

Přednášet bude uznávaný odborník na Cubase, Martin Jirsák. Řadu let se věnuje hudební kompozici instrumentální hudby mnoha žánrů. Odborník v oblasti hudebního software a hardware, vyučuje kompozici, specialista na zvukařské práce, aranžování. Pravidelně publikuje testy nebo odborné články na téma muzitroniky v magazínech Muzikus, Music Store, Click! a portálu MůjMac. V Rockové škole Jam Music Institute vyučuje Základy práce ve studiu. Martin je samozřejmě stálým lektorem Deccartu. Na workshopu vystoupí dále Jiří Paška, majitel studia Biotech, které má za sebou úspěšnou spolupráci se známými českými kapelami a muzikanty (Sunshine, Republic Of Two, Mandrage, Kryštof, Support Lesbiens, J.A.R., Anna K, Michal Pavlíček, David Koller, Kamil Střihavka, DJ Witch a další) aby vám představil svoji práci na konkrétním projektu s využitím programu Cubase.

Pro všechny účastníky kurzu jsou připraveny nejen dárky věnované společností Steinberg ale navíc všichni úspěšní frekventanti tohoto workshopu získají na závěr certifikát Deccart, vzdělávací společnosti akreditované MŠK ČR. Po celou dobu workshopu bude na místě pro účastníky otevřena kavárna s občerstvením a na závěr workshopu bude slosována soutěž o zajímavé ceny, věnované společností Steinberg.

Přihlásit se můžete na www.deccart.cz Z důvodu zachování profesionální kvality workshopu je však kapacita účastníků omezena. Další informace o workshopu sledujte rovněž na facebook.com/cubase.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Pristi-sobotu-se-v-Music-City-uskutecni-workshop-programu-Cubase~12~kveten~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.