muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPředskokanem Jessie Ware bude ukrajinsko-americká kapela Artami

19.3.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Jessie Ware

Už tento čtvrtek, 21. března, čeká fanoušky vystoupení britské zpěvačky s opojným hlasem, Jessie Ware, v Paláci Akropolis. Pořadatelé právě ohlásili předskokana koncertu, jímž bude zajímavý ukrajinsko-americký band Artami.

Artami je kapela Tamary Shmidtové (zpěv, piano)  a Jacka Morgana (kytara), kteří se potkali na studiích v Praze. Spolupracují také s českým DJem, Aitcherem Clarkem (Martin Čípek). Artami se na koncert již pečlivě připravují: "Je to pro nás obrovská čest otevírat koncert pro někoho tak úžasného! Jessie Ware je skvělá soulová zpěvačka s unikátním přístupem k hudbě. Její skladby jako upředené z hedvábí! Naše nejoblíbenější píseň je Wildest Moments, člověk z ní má pocit, že vše na světě je možné," řekla nám zpěvačka a pianistka kapely Shmidtová. Artami na pražském koncertě vystoupí ve tříčlenné sestavě s DJem Aitcherem Clarkem.

Podívejte se, jak Ware natáčela svoji úspěšnou debutovou desku Devotion v Red Bull Studios zde. Devotion láme rekordy v poslechovosti a Ware má našlápnuto na skvělou budoucnost: určitě už jste slyšeli o dvou nedávných nominacích Ware na prestižních cenách Brit Awards.

Neváhejte a zajistěte si své vstupenky na první koncert Jessie Ware v ČR v pražském Paláci Akropolis, 21. března! Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Predskokanem-Jessie-Ware-bude-ukrajinskoamericka-kapela-Artami~19~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.