muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPřed Rihannou vystoupí Calvin Harris - začátek koncertu již v 19:30

1.9.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Calvin Harris

Calvin Harris

RIHANNA - THE LOUD TOUR 2011
7. 12. 2011 PRAHA, O2 ARENA
SPECIAL GUEST: CALVIN HARRIS


Calvin Harris je potvrzen jako speciální host podzimního tunré zpěvačky Rihanny. Objeví se na všech zastávkách, Prahu nevyjímaje.

Skotský hudebník a producent Calvin Harris má za sebou pár šílených let, kdy v Top 10 skončilo 7 jeho skladeb, a dva jeho singly dokonce na prvním místě. Celkem se jen ve Velké Británii prodalo přes 1,5 milionů jeho skladeb a 500.000 alb.

Jen během letních prázdnin vydal Calvin Harris dva singly – velmi úspěšně dopadla spolupráce s Kelis v rámci skladby „Bounce“, koncem srpna pak vyšel singl „Feel So Close“. Od vydání svého poslední alba Calvin Harris vystupoval coby dj snad po celém světě – od Las Vegas přes Ibizu až po Austrálii. V průběhu července pak vystoupil během akce T in the Park ve stanu před 10 000 fanoušky a předvedl jedno z nejlepších show své dosavadní kariéry.

Rihanna dodává: - „Calvin se dokonale hodí pro moje Loud Tour. Chystá se přijít s něčím jedinečným a pobavit fanoušky..“ K dnešnímu dni se jen na Rihannino turné ve Velké Británii prodalo neskutečných 300 000 vstupenek.

Rihanna mánie nevykazuje žádné známky zpomalení, držitelka řady cen prodala svého alba „Loud“ přes 1,4 milionu kopií a nahrávka strávila 17 týdnů v Top 5.

VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA, A.S., REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ, CENOVÉ RELACE VSTUPENEK: 990 - 1690 KČ
OMEZENÁ NABÍDKA EXKLUZIVNÍCH VIP BALÍČKŮ: EARLY ACCESS 3 250 Kč / HOT TICKET 3 250 Kč / MEET & GREET 8 100 Kč (CEN Y VIP BALÍČKŮ NEZAHRNUJÍ CENY VSTUPENEK)
PRODEJ BALÍČKŮ ZAHÁJEN 7. 3. 2011 POUZE PROSTŘEDNICTVÍM CALL-CENTRA (INFO@SAZKATICKET.CZ)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Pred-Rihannou-vystoupi-Calvin-Harris-zacatek-koncertu-jiz-v-1930~01~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.